Pracownia DUŻYCH przestrzeni

Kim jesteśmy?

Dwa biura, jedna wizja 

Jesteśmy zespołem doświadczonych branżystów, którzy od ponad 6 lat dostarczają Klientom prywatnym oraz przestrzeni miejskiej kreatywną i skuteczną reklamę wielkoformatową. Naszym priorytetem jest stworzenie realizacji, która sprzedaje i inspiruje. Dbamy o to, by nasi Klienci byli na bieżąco informowani o poszczególnych etapach projektów i rozwiązujemy problemy, zanim się pojawią. Finał okraszony jest szczegółowym raportem i zdjęciami obrazującymi postępy - bo transparentność jest kluczem do dobrego biznesu.

Idziemy w jakość, nie ilość

Starannie wyselekcjonowane surowce, najwyższa jakość druku, drobiazgowość - wszystko to sprawia, że nasze realizacje są dopieszczone w każdym calu. Jeśli masz uwagi - będziemy dopracowywać projekt, bo Twoja satysfakcja to nasz sposób na biznes. Kończy się budżet? Porozmawiajmy - wolimy zaoferować rabat, niż przerwać pracę w połowie.

Czas to (Twój) pieniądz

Wierzymy, że terminowość jest podstawą dobrej komunikacji. Dajemy z siebie trochę więcej niż wszystko, by projekt szedł do przodu według harmonogramu.

Twoja reklama w dobrych rękach

Jesteśmy ludźmi do zadań specjalnych. Nie ma drapacza chmur, który by onieśmielił naszych montażystów - niezależnie od zlecenia. Wierzymy, że nasze kreacje to sztuka - a ona wymaga odrobiny szaleństwa.